Piecyki powietrzne na pellet

 

 Ogrzewanie z DGP (dystrybucja gorącego powietrza) .Ogrzewa przyległe pomieszczenia ciepłym powietrzem .

 

 

 

 

 Ogrzewanie XXI wieku

Piece na pellet

Piece na pellet to doskonałe rozwiązanie łączące nowoczesną technologię z eleganckim stylem.

Szeroka gam produktów dostępna w wielu stylach i kolorach dostosowana jest do różnych pomieszczeń takich jak: mieszkania , kamienice, domki jedno i wielorodzinne, bura, restauracje itp. Bogata oferta pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Piecyki na pellet to idealne połączenie żywego ognia z nowoczesnym w pełni zautomatyzowanym urządzeniem.

Jak to działa ??

Piec na pellet jest urządzeniem praktycznie bezobsługowym , wystarczy wsypać granulat do zbiornika i nacisnąć przycisk. Urządzenie automatycznie podaje pellet do paleniska po czym zamontowana grzałka powoduje rozpalenie się pieca i urządzenie przechodzi w tryb pracy ogrzewając pomieszczenia. Atutem ogrzewania na pellet jest to, że możemy regulować moc pieca z pomocą przycisków, pilota lub przez telefon ( opcjonalnie ) . Dodatkowo istnieje możliwość zaprogramowania urządzenia by włączało się i wyłączało o wybranej godzinie .

Pellet

Pellet to ekologiczne paliwo w 100% wytwarzane z trocin charakteryzujące się wysoką wydajnością energetyczną, oraz znikomą ilością popiołu 1%. Pellet od wielu lat jest powszechnie używany na całym świecie ze względu na to ,iż uznany jest za najczystsze paliwo ekologiczne, gdyż w wyniku fotosyntezy emisja dwutlenku węgla równa jest „0”.